פבר' 11 2009

מאת: admin

 

אריה מליניאק הינו מאמן אישי (קאוצ'ינג) בגישה מיוחדת שפותחה על-ידו לפני כ-15 שנה. הרעיון מתבסס על הגישה שאומרת שהחיים הם משחק!. משחק עם כללים, משתתפים, חוקים, פעולות, תוצאות, מוגדר בזמן.

 

שיטת האימון של אריה מליניאק, כמו המשחק – הוא שמניע בי-אדם מעבר לנסיגות ולמגבלות. שיטה זו נבעה בעקבות עברו העשיר בתחום הספורט.

 

אריה מליניאק היה בעבר מאמן נבחרת ישראל בכדורסל, המציא והקים את משחק הקטסל, הקים את הליגה לקטסל בישראל, הקים וניהל ליגות קיץ בכדורסל, ניהל את בית הספר למאמנים במכון וינגייט, ומאז 1990 משמש כפרשן ספורט בעיתון "ידיעות אחרונות", גלי צה"ל וערוץ הספורט.

 

בשנים האחרונות חבר אריה מליניאק ליוסי קדמי – מאסטר בשיטת ה- NLP' שבעקבותיו התבססה תוכנית אימון להעצמה והתפתחות אישית. יחדיו המציאו ובנו את מודל

"The key" עם כמות גדולה של כלים ומיומנויות שמאפשרים לכל אדם לחולל שינויים בחייו בהתאמה מלאה לעצמו ולאמת שלן.

 

לכל שלב המודל יש מדיטציה מתאימה, תוכנית פעולה אישית שמותאמת למטרות של האדם, המעוצבות על-ידו בהתאמה מלאה לאמונות והערכים שלו.

 

במשך שנתיים וחצי עבדו יחדיו על נוסחת ההצלחה, חקרו מה מניע אנשים מצליחים לפעולה, ומה ההבדל בינם לאנשים שמונעים על-פי מודל פעולה אוטומטי, ששוב ושוב מגיעים לתוצאות שהם אינם שבעי רצון מהם.

 

עד היום חוו והתנסו בתוכנית מאות אנשים מרוצים, המדווחים על שינויים מדהימים שהם חוללו ביחסים עם הסביבה, בתוצאות ובתחושות הנפלאות.

 

תוכנית סדנאות וקורסים ללימוד ותרגול נוסחת ההצלחה, כוללת סדנת "אבני יסוד " וקורס "מתובנה לפעולה ".

 

סגור לתגובות

התגובות סגורות.