דצמ' 29 2015

מכבי "אבו עלי" ת"א

מאת: admin בשעה 19:48 נושאים: כללי

מה שמפתיע בפרישה של מכבי ת"א מדירקטוריון מנהלת ליגת על בכדורסל זה העיתוי. למה לקח לקבוצות "הקטנות" עשר שנים לקלוט שהן הרוב? מכבי ת"א, ששותפה לסגירת היורוליג בעשרים השנים הבאות בפני אלופת ישראל. שמעון מזרחי חבר בהנהלות מוסדות ספורט כדי לדאוג, לפני הכל, שלא יתקבלו שם החלטות שפוגעות במכבי, ומאשימים את הרצליה, חולון ואשדוד, שהן דואגות לעצמן.

פעם רעדו משמעון. כשהפסיקו לספור אותו במנהלת הוא פרש. זה הסיפור. מכבי לא תפרוש מהליגה, כי היא מסכנת את אהדת הציבור, וזה מסוכן. יש צדק בחלק מטענותיהם, אבל להתלונן נגד קבוצות שכל תקציבן שווה לשכרם של רוצ'סטי ופרמאר, זה מביך. חלק מהכסף שהמדינה העבירה עבור מכבי ת"א כהשתתפות בהוצאות האבטחה, הועבר לקבוצות קטנות. זו שערורייה, אבל גם את ירושלים כייסו. ירושלים החליטו לתבוע, מכבי החליטו לפרוש. מה הקשר?

פראנויה זו מחלה של גדולים וחזקים. מכבי ת"א מחזיקה סגל ענק, ומתלוננת שצריך להודיע 24 שעות מראש ליריבות מי הזרים שיירשמו. למאמן היריב לא מגיע לדעת נגד מי הוא משחק? החוק שמחייב שיתוף שלושה צעירים הוא רע, כי לא קידם צעירים. בעיני מכבי החוק הוא נגדם. כל ניסיון לאזן את הליגה הוא נגדם. הכל נגדם.

הפיינל פור ביורוליג זה ספורטיבי, כי אפשר לגנוב גביע  מצסק"א אחרי עונה של 2:21. נכון שבשום מדינה לא משחקים פיינל פור, אבל גם בשום מדינה אין קבוצה שלוקחת 990 גביעים ואליפויות ביד אליהו, וכשפעם אחת משחקים גמר באולם חדש בחיפה, מתבכיינים שזו מזימה לפגוע במכבי ת"א. מכבי צודקים: מתאזרח הוא אזרח שווי זכויות. אבל כששחקן אחד מקבל אזרחות ישראלית תוך יום, ושחקנים שחיים פה עשר שנים לא מקבלים, אז אין שוויון זכויות. אומרות הקבוצות הקטנות: אתם חזקים במשרד הפנים, אנחנו חזקים במנהלת. זה כל הסיפור.

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות