דצמ' 15 2015

אוהדי ספורט שמתפרעים הם ארגוני פשיעה

מאת: admin בשעה 14:18 נושאים: כללי

למה מבחינים בין מחבל למחבל? מחבל פוליטי נורה במקום, ואם הוא מצליח להימלט, שולפים אותו בלילה מהמיטה, הוא עובר חקירה בשב"כ ויושב בכלא הרבה שנים. מחבל ספורטיבי ישן מצוין בלילה, שום סיירת לא תשלוף אותו מהמיטה. הוא לא עובר חקירה בשב"כ אלא במשטרה, והשופט פנדלוביץ' מרחיק אותו מהמגרשים לשלושה חודשים, ומשחרר אותו לביתו אחרי כמה שעות. אולי ישחררו מחבלים למעצר בית וירחיקו אותם לשלושה חודשים משער שכם?

מדובר בארגוני פשיעה. יש להם קמב"צים, אמל"ח, מודיעין, הם מבצעים מארבים, יוצאים לפשיטות. לבית"ר ירושלים, למכבי ולהפועל ת"א, אין שום קשר לאנשים האלה. אין דבר כזה "אוהד". כל אחד יכול לקנות צעיף וכובע בצבע צהוב, אדום או ירוק, ולהכריז שהוא אוהד, מה שמקנה לו חסינות בפני החוק. קם לו מיץ' גולדהאר בוקר אחד, ומודיעים לו שהוא אחראי להתפרעות של עשרות עבריינים, שהוא בכלל לא יודע מיהם, ושולחים לו חשבון על 30,000 ש"ח. למה? כי המדינה החליטה שהחוקים שלה לא יאכפו בסביבת מגרשי כדורגל?

את האנשים האלה לא מעניינות בכלל תוצאת המשחק. הם באים למלחמה, ואנחנו הפליטים שנמלטים למקום בטוח, בבית. לכדורגל ולכדורסל מתנקז המיץ של הזבל של החברה הישראלית. הכל מתחיל בגיל צעיר. לכו למשחק ילדים ותראו גן חיות. מי יחנך את המתפרעים, ההורים שהשתתפו בקטטה במשחק הנוער בהרצליה?

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות