אוק' 23 2015

החטא ואין עונשו.

מאת: admin בשעה 12:46 נושאים: כללי

בזמנים בהם ישראלי מצוי חושש לצאת לקניון, ואזרחים מבוהלים עושים לינץ' באזרח אריתראי תמים בתחנה המרכזית בבאר שבע, באותו זמן משייטת לה מעיין דוידוביץ' באליפות העולם בשיט בעומאן השקטה, תחת דגל בינלאומי.

השב"כ כיסה את התחת שלו והוציא אזהרת מסע, כי לא מאפשרים למאבטחים ללוות את השייטים. משרד הספורט כיסה את התחת שלו, למקרה שחס וחלילה יקרה לשייטים משהו בעומאן. ואיגוד השיט מיהר להודיע ל-ועדה המארגנת של האליפות, שנבחרת ישראל לא תגיע, וחזר בו אחרי  24 שעות, כי הבין שעשה מעשה שטות. קורה שעושים שטויות, אבל יו"ר איגוד השיט גם הוציא הודעה שקרית, לפיה העומאנים הם שביטלו את הויזות, מבלי לציין שהוא זה שביקש את הביטול.

גם בספורט, הכל מתחיל ונגמר בניהול. מנהלים גרועים יעשו נזקים, ומנהלים טובים יחוללו נפלאות. לא בושה ללמוד. אפשר היה לא לנסוע, אבל מה בער לאיגוד השיט לבטל את ה-ויזות? מה היה קורה אילו הויזות היו נשארות במגירה, ולא היינו מגיעים לעומאן? זה היה משאיר לנו עוד כמה ימים להתלבט, ושום נזק לא היה קורה. טמטום נטו.

כשהבינו שעשו טעות, פתחו שרת הספורט ואיגוד השיט בהתנפלות רבתי על העומאנים המנוולים, שלא מתאמצים לחדש את האשרות. ברור שלמדינות ערביות אין אינטרס לארח אותנו, אבל מירי רגב לא תחמיץ הזדמנות להסיט נגד ערבים ולהפוך כל מה שקשור לערבים לאנטישמיות. ובכך גם להסיט  את האשמה מאיגוד השיט וממשרדה לעבר עומאן.

אנחנו, שכמעט העיפו אותנו מפיפ"א כי אנחנו מעכבים שחקני כדורגל פלישתינים במעברים,  מתלוננים על עומאן שלא מזדרזים להוציא לנו ויזות? תארו לעצמכם מה יקרה אילו נבחרת הכדורגל תעפיל למונדיאל בקטאר, ותוותר על ההשתתפות כי לא יאפשרו לנו לצרף מאבטחים ישראליים. כמה דקות עופר עיני יישאר בתפקידו? אז איך יתכן שמעיין דוידוביץ' מתחרה בעומאן מבלי להזדהות כישראלית, וחבורת המחדל והשקר של גילי אמיר עדיין לא הניחו את המפתחות והלכו הביתה?

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות