אוג' 23 2015

נבחרת סרביה, היא גדולה, היא חזקה

אנחנו לא בליגה של סרביה. רוברט רותברט השתפר, שאפו ליניב גרין על הרצון, ואלכס צ'וברביץ' עושה מה שהוא יכול. אף אחד מהם לא מספיק לשחק בעמדה 5 באליפות אירופה. אחרי מקדוניה צפיתי שבסוף איש מהם לא ישחק בעמדה 5. דאור פישר ישחק (?) בעמדה 4, ובפנים יחפור ליאור אליהו. הבעיה שכאשר ישראל בהרכב נמוך, כל כדור הולך פנימה לשתי נקודות קלות.

לפני המשחק נערך טקס הוקרה לנבחרת 79' – מקום שני בטורינו! ישראל קלעה אתמול שלשה יחידה מ-16 נסיונות שתי דקות לסיום. אם היו מעלים את מיקי ברקוביץ' וסטיב קפלן, בני 60, לזרוק 16 שלשות מהפינות עם הבגדים, אם הם לא היו משחילים לפחות 8, אני מוריד לעצמי יד עם משור חשמלי.

למזלנו גם הסרבים יירטו ציפורים (2 מ-17 ל-3). אין לנו גבוהים לקחת ריבאונד מעל לטבעת, אבל כדורים חוזרים מהחטאות לשלוש נופלים רחוק, ומתוך 15 החטאות שלהם הסרבים לקחו 9! זאת פדיחה. מריבאונד שנופל רחוק אפשר לצאת למתפרצת, ועל זה נחייה או נמות. כי במגרש פתוח  כספי, אליהו ושון דאוסון יכולים לעשות נקודות קלות, אבל רק שלוש פעמים הכדור עף במסירה לליי-אפ.

רוב המשחק גל מקל מעכב את ההתקפה בכדרור, וזה נותן ליריב לעצור מתפרצת בפאול וסוגר אפשרויות. מקל לא משחרר את הכדור אלא אם יש לו אסיסט, וזו נקודה שקל לשפר. ליאור אליהו מוסר הכי טוב בנבחרת, שימסור לו. תענוג איך הסרבים מכניסים כדור פנימה בשתי מסירות. אפשר ללמוד מהם.

מי שחשב שדאוסון הוא שחקן העתיד שלנו, טעה. הוא כבר שחקן ההווה, אבל חייב לשחק במגבלות שלו. עד שישפר את הקליעה ל-3, שיחפש זריקות קרובות. כספי קיבל מההגנה הסרבית טיפול נמרץ, בסך הכל 5 זריקות לסל. לשחרר אותו לזריקה זו משימה קבוצתית. בהצלחה באליפות אירופה.

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות