יולי 27 2011

המלווים ברינה, בדמעה יקצורו. בית"ר ירושלים

להבדיל מדורסמן, גומא אגיאר לא רצה את הכסף בחזרה. הוא רצה את המועדון. זה מה שהוא הצהיר מהיום הראשון שהגיע: אני מוכן להיות ספונסר, כדי להפוך בסוף לבעל הקבוצה.

     אגיאר הציל את בית"ר ירושלים מחורבן.  מנוולים לקחו ממנו את הכסף, כשידעו שמצבו הנפשי מעורער. כשהבית בוער לא בודקים את הקרמיקה באמבטיה. ההתנהלות של אנשי בית"ר ירושלים היום, מוכיחה שכנראה לא הייתה להם מראש שום כוונה להעביר אליו את הבעלות, אלא אם לא תהיה ברירה אחרת. הבעיה שהם גם לא התכוונו להחזיר לו את הכסף. הם יעשו כל תרגיל כדי להימנע מכך.

     היום, כאשר נמצאו שני פריירים חדשים שיממנו את המועדון, אגיאר הפך פתאום למטרד. גומא, כך הרגיע "גורם בבית"ר ירושלים" לפני כמה ימים, הוא בסך הכל פנצ'ר בגלגל. פנצ'ר? האיש הזה, שהציל את בית"ר ירושלים מקריסה, הפך פתאום למטרד. פנצ'ר. הוא לא יקבל  את הקבוצה ולא את הכסף.

     גם אם האיש לא 100 אחוז בסדר, זו עדיין לא סיבה לנפנף אותו לכל הרוחות. הפנצ'ר האמיתי הוא לא גומא אגיאר, אלא בית"ר ירושלים. המועדון הזה הפך בשנים האחרונות לתקלה הכי גדולה בליגה. אחרי שמקזזים את הגזענות, האלימות והמשכורות המיותרות שנכפו על יתר קבוצות הליגה, בגלל הצורך להתמודד עם הטירוף של ארקדי גאידמק, התרומה של מועדון הכדורגל של בית"ר ירושלים לליגה היא בערך מינוס.

     לא שאגיאר הוא צדיק. גם אותו הייתי שואל אותה שאלה שהייתי מפנה לדורסמן: בשביל מה הלווית לבית"ר מיליונים? חשבת לקבל את הכסף בצירוף ריבית? קיווית שיגלו בטדי מרבצי נפט? אם אתה רוצה לקנות קבוצה, תחכה שהיא תהיה פנויה.

  אין  רכישה בצורת הלוואה, ואין הלוואה בצורת השקעה, ואין חסות במסווה של רכישה. מי שמתחכם מפסיד הכל. המלווים ברינה, בדמעה יקצורו!    

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות