יולי 27 2011

שחקן ערבי בבית"ר ירושלים, השטות הזאת מיצתה את עצמה.

לא יודע מה יש בבית"ר ירושלים, שמושך לשם אנשים סהרוריים. מי שמלווה או משקיע מיליוני דולרים במועדון אלים ופושט יד ורגל, הוא אדם הזוי. עם בעלי קבוצות-אוהדים אין לי ויכוח. השקעה  בקבוצה שאתה אוהד, יכולה להיות חסרת הגיון. רובי שפירא היה אוהד שרוף שנסחף.  גאידמק, אגיאר, יאמר, אלכס שניידר, מיטש גולדהאר וגם שני הקונילמלים שהקיפו בשבוע שעבר את המגרש בטירוף באימון הבכורה של בית"ר ירושלים, לא הכירו את הקבוצות שקנו עד שבועיים לפני העסקה. פתאום יש להם הסברים מנומקים, למה הם קשורים נפשית למועדון.

עכשיו מתחיל ריטואל הקליטה. קרציות תקשורת שמתפרנסות מטיפוסים כאלה, יתחילו בקרוב ליחצ"ן את שני הג'וקרים החדשים, ויעשו מהם ים של כסף. ועל פי הנוהל הקבוע, טרם חלף שבוע מהנחיתה בטדי וכבר עלתה שאלת מיליון הדולר: האם יהיה שחקן ערבי בבית"ר ירושלים?

איך זה קורה שתמיד בעלי הון משמאל, משקיעים כסף במעוז הימין ומאמינים שהם יחנכו את הקהל האלים והגזעני להיות סובלני ומתון. אני רוצה לראות פעם אחת את ארווינג מוסקוביץ', מיליונר שמממן עבור "עטרת כוהנים" רכישת  בתים של ערביים במזרח ירושלים, קונה את בני סכנין כדי לנסות לאלף את הקהל שלהם לעמוד דום ולשיר "התקווה" לפני משחקים. זה יותר חשוב משחקן ערבי בבית"ר.

הגיע הזמן לרדת מהשטות הזאת. האם בכל יתר הקבוצות כבר משחקים שחקנים ערביים? האם לבת של העיתונאי ששאל את אדלר ולוין את השאלה הזאת, יש כבר חבר ערבי? האם אתם מכירים איש תקשורת יהודי אחד, שמשכיר את הבית שלו לערבים? ומה יוכיח שיתוף שחקן ערבי בבית"ר? ש"לה פמיליה" הצטרפה לליגה הערבית?

שחקן ערבי בבית"ר זה רעיון מטופש שהמציאו עיתונאים אוהדי הפועל, כדי להוכיח שוב ושוב את תורת הגזע של היציע המזרחי.

לתגובות: arie@maliniak.co.il

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות