אוג' 16 2010

לאן נעלם פיני גרשון?

מאת: admin בשעה 11:07 נושאים: אריה מליניאק, כללי, ספורט

אם מישהו הספיק לשכוח מפיני גרשון בפגרת הקיץ, באה ההחתמה של שחורציאנידיס והקפיצה אותו שוב לתודעה. מכבי ת"א לא החתימה סתם שחקן שנוי במחלוקת, אלא אחד שיש לו היסטוריה של התנגשויות עם פיני.

אז לכל מי שדואג לאן פיני גרשון נעלם, אני מציע להירגע. 99 אחוז מהמודאגים היו מוכנים להתחלף איתו מחר בבוקר. נכון שהיה עדיף מבחינתו להיות עוד שנה מאמן מכבי ת"א, לדרוך פה ושם על מאמנים ושופטים, ולמלא שערים של עיתונים. אבל גם ברירת המחדל לא צריכה להטריד איש.

פיני יקבל השנה בשביל לא לעבוד, בערך פי 10  מאשר מאמנים אחרים יקבלו בשביל לעבוד. הוא יהיה פנוי לעיסוקיו, לא יצטרך לכלות את ימיו ולילותיו בבתי מלון ושדות תעופה,  לא ידיר שינה בגלל שחקן מטומטם שהסתבך בקטטה במועדון, וגם אין חשש שהוא ישקע בתהומות השכחה.

נכון, לא נעים להיות מפוטר משום קבוצה, ובטח לא ממכבי ת"א. אבל אין מאמן שלא עבר את זה, וכמו שאמר הצדיק קובי פרץ: למה-מה עשיתי, רצחתי מישהו? פיני גרשון בסך הכל הפסיד כמה משחקים, ואין שום מניעה שיככב במסע פרסום, השלמת הכנסה למשכורת שתמשיך לנחות מדי חודש בחשבון הבנק שלו.

האיש שוחרר בערבות של מיליון דולר (אף אחד לא אימת את המספר הזה, אבל הוא נשמע מצוין), בתנאים מגבילים (שיסתום את הפה), וכל השאר באמת שטויות. כי החיים שבים במהירות למסלולם, ואפילו רוב אלו שלכלכו עליו מאחורי גבו (וגם בגלוי בתקשורת) כשאימן את מכבי ת"א, כבר מסתובבים מחובקים עם פיני, מלחששים על אוזניו כשהוא  מגיע לראות משחק. לא יחסרו תוכניות נחותות ברדיו או בטלוויזיה, שיריעו לו כשיירק לבארות מהן שתה. בקיצור, הגלגל ימשיך להסתובב.

ואל תתפלאו אם מכבי ת"א אפילו יורידו אותו שוב מעץ התלייה, אם לא תהיה ברירה.  לך תדע לאן תתגלגל קדנציה ב' של דיויד בלאט, כאשר תנאי הפתיחה שלו, קשים יותר מ-2003. למשל, התקציב נחתך ביותר ממיליון דולר, שישולמו במהלך העונה ל… פיני גרשון ושרון דרוקר.

האמת שהכסף מגיע לפיני. אמנם בשביל הקדנציה הקודמת, אבל מגיע. ודיויד בלאט יכול הפעם להיות שקט, כי פיני לא יפר את תנאי הערבות. בימים כתיקונם הוא כבר היה טוחן את מכבי על כמה החתמות ספקולטיביות, ויש לא מעט סימני שאלה. אבל לא בטוח שהשקט יישמר לאורך זמן. אל דאגה, גם עונת 2010/11 לא תהיה משעממת.

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות