פבר' 27 2018

ישראל היא גן עדן לכדורסלנים מסוממים.

מאת: admin בשעה 13:17 נושאים: כללי

ארץ זבת חלב וסמים.

בדיקות הסימום לשחקני כדורסל בישראל הן פשוט בדיחה גרועה. היו זמנים שהרשות למניעת סימום הייתה מגרילה את שמות השחקנים שיעברו בדיקה. היום הם באים למגרש עם שמות מוכנים מראש, מי קובע מי יהיו הנבדקים? על פי אלו קריטריונים נקבעת זהות הנבדקים, הלשנות, מעקבים?

כישלון של שחקן בבדיקה אמורה להרחיק אותו עד ארבע שנים מפעילות בכל הליגות בעולם,   אבל כדורסלן שנתפס בישראל מורחק רק מהליגה הישראלית. שחקנים שנתפסו משתמשים בחומר אסור בליגת על בישראל, משחקים חופשי בליגות אחרות ובנבחרות הלאומיות שלהם. כשסוני ווימס לא נתן שתן בבדיקה מוזמנת, מכבי ת"א הצליחה להשיג את ביטול החוזה שלו וחסכה כסף. כשווימס צץ בליגה הסינית, הסבירו שהליגה הסינית משוחקת הרחק מן העין, מעבר להרי חושך או מתחת לרדאר.

אבל ווימס, שהושעה לכאורה לארבע שנים, יחזור בעוד יומיים ליד אליהו. לא עם קבוצה סינית, אלא עם אנדולו אפס שמשתייכת לפיב"א אירופה וליורוליג, ונגד הקבוצה שתפסה והשעתה אותו. אותו שחקן שלא הצליח לתת שתן בבדיקה, ייתן ביום חמישי שתן מהמקפצה. אמדי אנג'אי שנתפס משתמש בחומרים אסורים בבני הרצליה משחק באוולינו בליגה האיטלקית, ובשבוע שעבר נפצע במשחק של נבחרת סנגל במוקדמות הגביע העולמי. ינסי גייטס שהושעה מנהריה מאותה סיבה,    משחק בשולה בליגה הצרפתית.

איטליה וצרפת זה לא סין, אלא הצנטרום של הפיילה. פיב"א, הליגות האירופיות והיורוליג פשוט לא סופרות את הסוכנות למניעת סימום בספורט בישראל.

יש בישראל אוכל טוב, נשים יפות, חיי לילה, שכר פטור ממס, וכדורסלן שנתפס משתמש בחומר אסור יכול להמשיך לשחק בחו"ל. מה הפלא ששחקנים אוהבים לשחק פה?

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות