נוב' 28 2017

הסתיימו החגיגות חזר הדיכאון

מאת: admin בשעה 14:46 נושאים: כללי

תוצאה חשובה הושגה אתמול באסטוניה. הניצחון על בריטניה השאיר לאסטונים סיכוי לעלות לשלב הבא, שיגרור גם את הניצחון שלנו מיום שישי. יוון זו אופרה אחרת, גם כשהיא מופיעה עם נבחרת ב'. זרעי הפורענות נזרעו במאניה של סוף השבוע, שהזכירה את תקופת ההכנה ליורובסקט. ארז אדלשטיין ניצח 2:9, כולל את סלובניה ופולין.

אתמול הגיע תור הדיפרסיה, ורצוי שנגיע לאיזון. ימות המשיח עדיין לא הגיעו, כי אדלשטיין לא היה הבעיה ועודד קטש הוא לא הפתרון. הכדורסל שלנו חולה, בעיקר כי הליגה מוצפת בזרים. בשביל להוציא 8 מצוינים, צריך 50 טובים, ובסגל של קטש יש פחות או יותר מה שיש. גם במסגרת המגבלות הייתה אתמול הזדמנות חד-פעמית, כי שיחקנו נגד יוון ב' והפסדנו ב-21 הפרש.

תרגילים לא מנצחים ולא מפסידים משחקים. איבודי כדור, כן. איבודים הם חלק מהמשחק, השאלה באיזה מצבים מאבדים את הכדור. אין הצדקה בעולם ל-26 איבודים, אבל כאשר 14 מתוכם הם חטיפות של היוונים, המחיר כבד. 21 נקודות קלות במתפרצות, שוות בדיוק להפרש. לא ראיתי  קבוצה שלוקחת 20 ריבאונד בהתקפה! (ישראל ניצחה 30:46 בריבאונד!) מפסידה 82:61. מדהים.

אפשר להתנחם בשני גבוהים, ריצ'רד האוול וג'ייק כהן, שאמנם היו אתמול מבולבלים, אבל מזמן לא עמדו לרשות מאמן נבחרת ישראל שחקנים כאלה בעמדות 4 ו-5. לכל מאמן יש שחקנים שהוא מאמין בהם, ורפי מנקו נתן לקטש עונה מצוינת באילת. העונה הוא רחוק מזה. תומר גינת וג'ייק כהן יהיו תחליפים סבירים לליאור אליהו, אבל אם הכדורסל הפך למטווח שלשות, והיחיד שאפשר לסמוך עליו מחוץ לקשת הוא תמיר בלאט, אנחנו בבעיה.

הצערת הנבחרת חשובה, אבל אם אבי בן שימול הוזעק, ונשאר למרות שבלאט החלים, אולי היה כדאי להשאיר לכמה משחקים אחד משני קלעי השלשות הטובים בליגה – יותם הלפרין (64 אחוז) וגיא פניני (48), עם ניסיון של מאות משחקים באירופה, ולהיפרד מהם בקיץ.

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות