אוק' 19 2017

יום סקנדל, יום פסטיבל

מאת: admin בשעה 10:22 נושאים: כללי

דיאטה של יום אחד לא מחקה לאף אחד שנה של חטאים, וחשבון נפש לא חייב להתחבר באופן אוטומטי לכישלונות וסליחות. במאזן יש מינוסים וגם פלוסים. לאן נעלמו הפלוסים?

התגובות בישראל הן חסרות פרופורציה, גם להישגים וגם לכישלונות. די בניצחון על נבחרת מדרג שלישי שנשארת בעשרה שחקנים, בשביל שיו"ר ההתאחדות יכריז על הארכת חוזה של המאמן בקדנציה נוספת. אחרי הפסד למקדוניה מקימים ועדת חקירה. אפשר לחשוב שאנחנו ברזיל, שחטפה בבית שביעיה מגרמניה בחצי גמר המונדיאל.

הפוקוס שלנו מתמקד תמיד בשחקן שלא הוזמן, בשופט שטעה, במתעמלת שנפלה מהקורה. רוב החלטות השופטים הן נכונות, את רוב הפנדלים מבקיעים, ועל כל מאמן שמפסיד יש אחד שמנצח. זה לא מעניין.

כשמשהו טוב קורה, זה הופך מיד למובן מאליו. אפשר לחשוב שהפועל באר שבע תמיד מילאה 15,000 אוהדים ב"טוטו טרנר", וכל שנה ניצחה את אינטר ולודוגורץ. לפני ארבע שנים הם שיחקו עדיין ב"וסרמיל", מכבי חיפה בקרית אליעזר ומכבי נתניה ב"קופסה". הפועל ירושלים בכדורסל מילאה את מלחה ב-2,000 אוהדים, ולא חלמה על שתי אליפויות וגמר יורוקאפ. חולון עברה מה"פחים" להיכל של 5,500, הפועל ת"א מהדר יוסף לדרייב אין.

אחרי שמכבי ת"א הייתה 37 פעמים אלופה אוטומטית, בעשר השנים האחרונות היו שש אלופות כדורסל שונות. חזון אחרית הימים. נבחרת העתודה היא סגנית אלופת אירופה, תמיר בלאט ה-MVP. חנה מיננקו סיפקה הופעה מרגשת בקפיצה משולשת באליפות העולם באתלטיקה, לינוי אשרם הביאה מדליה ראשונה בקרב-רב באליפות עולם בהתעמלות אומנותית, ארטיום דולגופיאט סגן אלוף עולם בהתעמלות קרקע.

ושוב נפלתי לבור הקבוע, מדליה באליפות העולם בהתעמלות נדחקה לסוף, אחרי הכדורגל והכדורסל.

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות