ספט' 30 2017

וולקאם טו דה שכונה.

מאת: admin בשעה 10:26 נושאים: כללי

שכונה א': איגוד הכדורסל והכדוריד ומכון וינגייט כמכבסות כספים קואליציוניים.

כשהתפרסמו הידיעות על העברות כספים מ"ישראל ביתנו" לאיגוד הכדורסל ומכון וינגייט, היה ברור שמשהו מסריח. ממתי מפלגות מממנות ספורט? מכתב תביעה שהוגש נגד משה קליסקי, לשעבר יו"ר מכבי ראשל"צ וחבר הנהלת איגוד הכדורסל, עולה שהוא גזר עמלות מהעברות כספים קואליציוניים לאיגוד הכדורסל והכדוריד. למי שמגייס תרומות מגיעה עמלה, אבל תמיכה מגופים ציבוריים אמורה להגיע ישירות בלי עמלות.

אין חדש תחת השמש. מנכ"ל מועצת ההימורים לשעבר, שאול שניידר, חתם עם מנהלת ליגת-על על הסכם חסות עם ה"ווינר" בגובה 2.5 מיליון ש"ח, חצה את הקווים ומונה ע"י אבנר קופל, אז יו"ר המנהלת, ל"מנהל מערך השיווק". קופל, התמנה ליו"ר איגוד הכדורסל, למרות שהיה לפני שימוע בפרשת זיוף ומירמה בנסיבות מחמירות בעסקיו הפרטיים, הורשע ומרצה בימים אלה שלוש שנות מאסר. איפה מנגנוני הבקרה? רק לאחרונה התמנו שלושה נציגי ציבור למנהלת הליגה. מה קורה ביתר מוסדות הספורט?

הפרשה המרגיזה היא העברת חצי מיליון שקלים למיזם, שאמור היה לקדם את ענף הקיאקים. מדובר בעסקה סיבובית שמותנית בגזירת קופונים של מאות אלפים לח"כית קירשנבאום ולקליסקי, שתשאיר בסוף הדרך שכר עלוב למיכאל קלגאנוב, שהיה חבר מועצת העיר טבריה מטעם "ישראל ביתנו" ללא שכר.

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות