יולי 17 2017

האט ער געזאגט

מאת: admin בשעה 22:18 נושאים: כללי

כשמישהו לכלך על סבא שלי, הוא היה מחייך ואומר: האט ער געזאגט. בתרגום מאידיש: אז הוא אמר. האמת שסבא שלי נפטר לפני שנולדתי. מעולם לא דיברתי איתו, אבל אם כולם מחרטטים, גם לי מותר. האט ער געזאגט.

הניסיון לימד אותי לא להתרגש ממה שאנשים אומרים. שהמעשים ידברו בשבילכם. Walk your talk. גל מקל, למשל, דחה הצעה לעבור לגראן קנאריה. הודיע שלא יזוז סנטימטר מתל אביב ויופיע לכל האימונים. שלשום, הפלא ופלא, גל "לא-אזוז-לשום-מקום" מקל הודיע שהוא שמח לשחק בליגה הכי טובה באירופה. איפה? בגראן קנאריה. ומה בנוגע לאיום? האט ער געזאגט.

מכבי ת"א והפועל ירושלים איימו לפרוש מליגת-על בכדורסל, אם לא תשונה שיטת הפיינל-פור וחוק הצעירים. מכבי ת"א נקטה בצעד חסר תקדים בעונת 2002/3, ושיחקה במקביל גם בליגה האדריאטית. ירושלים הצטרפה לדרישה של מכבי ת"א להגדיל את מספר הזרים.

שלשום נקבעו כללי המשחק לשלוש העונות הבאות. מה נשתנה? לא הרבה. יו"ר המנהלת שמואל פרנקל נשאר בתפקיד, נציגי ציבור יצורפו לדירקטוריון ושחקן זר לא יוכל לשנות סטטוס למתאזרח במהלך העונה. זהו.

החוק הרוסי נשאר. "חוק הצעירים" בתוקף. חובה לרשום לכל משחק שחקן מתחת לגיל 22 ושחקן מתחת לגיל 25. לבני 27 יש כבר שני ילדים, בליגת-על בן 25 הוא "צעיר". לפחות שינו את השיטה? כלום.

מי היה מאמין? שמעון מזרחי הצביע בעד פיינל-פור! ומה לגבי איומי פרישה? האט ער געזאגט! אז אמר.

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות