ארכיון לחודש אוקטובר, 2010

אוק' 27 2010

מדור "מליניאק ברביעי" 27.10.10

כשהייתי ילד קראתי במדורי הספורט על תחרויות דואר בקליעה למטרה. הסבירו לי שתחרות דואר מתקיימת בו זמנית בשתי מדינות, והתוצאות נשלחות אחרי כך בדואר להתאחדות.
ליגת על שלנו בכדורסל, לא יכולה להיערך אפילו במתכונת של תחרות דואר, כי בליגה שלנו לא מתקיימים אפילו שני משחקים באותו יום ובאותה שעה.
ליגה מעוררת עניין כשצופי הטלוויזיה ומאזיני הרדיו מדלגים [...]

עדיין אין תגובות

אוק' 20 2010

"מליניאק ברביעי" 20.10.10

כשזוג מתגרש כמה ימים אחרי החתונה, אני שואל את עצמי למה בכלל הם התחתנו? האם לא הכירו זה את זו לפני שחתמו על כתובה?
לפני כמה שבועות חתמו מולי קצורין ואיגוד הכדורסל על חוזה, שמסמיך אותו להיות ראש האגף המקצועי של איגוד הכדורסל. נשמע קצת כמו הסתדרות, אבל מדובר בסמכות על מקצועית לענף הכדורסל.
קצורין אימן בשנים [...]

עדיין אין תגובות

אוק' 17 2010

מליניאק לקראת פתיחת עונת הכדורסל

מאת: admin נושאים: כללי, ספורט

תגידו, אתם נורמליים?
חג שמח ועונה טובה לכם. איך אתם מרגישים רגע לפני הג'מפ בול, כשקבוצה עם תקציב של 20 מיליון דולר, משחקת נגד קבוצה של מיליון דולר? איך אתם מרגישים כשהמדינה שלכם נותנת פטור ממס לשחקנים זרים ומקפחת את השחקנים המקומיים? מה חשבתם, שלא אנצל עוד הזדמנות לטרטר עם [...]

עדיין אין תגובות

אוק' 17 2010

מדור "מליניאק ברביעי" "ידיעות אחרונות ספורט" 14.10

רדו מפרננז
המתקפה התקשורתית על לואיס פרננדז, לא דומה לשום דבר שהכרנו בעבר. אולי בגלל שהתקשורת הכירה אותו מהקדנציה הקודמת בבית"ר ירושלים, לא נתנו לו 100 דקות של חסד. מרגע שהוא נחת כאן, מכסחים לו את הצורה. הוא, חובה לציין, מרוויח ביושר כל מילת ביקורת – בהרכבים המשונים שהוא מעלה, במערכים ההגנתיים נגד גיאורגיה ומלטה ובזימונים [...]

סגור לתגובות