ארכיון הנושא 'אריה מליניאק'

אוג' 16 2016

במקום פטור ממס למדליסטים, ביטול הפטור לזרים!

שתי מדליות בג'ודו, ופתאום יש כסף לספורט. כולם רוצים לתפוס טרמפ על ההצלחה, ושרת הספורט מציעה לפטור ממס את מענקי המנצחים. במקום פופוליזם זול, עדיף לבטל את הפטור ממס לשחקנים זרים, שמקפח ספורטאים ישראלים.

עדיין אין תגובות

אוג' 23 2015

נבחרת סרביה, היא גדולה, היא חזקה

אנחנו לא בליגה של סרביה. זה לא ימנע מנבחרת ישראל בכדורסל להצליח באליפות אירופה.

עדיין אין תגובות

דצמ' 09 2014

גמר הגביע, רק בארנה בירושלים

עשרות פעמים נערכו משחקי גמר הגביע בכדורסל ביד אליהו, מגרשה הביתי של מכבי ת"א. סוף-סוף יש אולם ענק וחדיש בירושלים, וחכמי איגוד הכדורסל רוצים לקיים את גמר הגביע 2014/15 … ביד אליהו.

עדיין אין תגובות

אפר' 30 2013

מליניאק על אבנר קופל: קהו חושיו

מה שהפיל את קופל זו גישת "אני ואפסי עוד". זה מחזיר אותי לשנות ה-70, כש-ועדה בראשות שופט בי המשפט העליון משה עציוני בדקה שחיתויות בכדורגל, וקבעה לגבי סגן היו"ר עזריקם מילצ'ן: קהו חושיו. זה בדיוק מה שקרה לקופל. ואם אתם מודאגים שמעכשיו יהיה משעמם, אפשר להירגע. קורבן הבגידה מבטיח לחזור בקרוב להטיף מוסר, לאלו שינסו לתקן את הנזקים שהוא השאיר.

תגובה אחת

אפר' 28 2013

מנהלים קטנים, שחקנים גדולים

מכבי ת"א קיבלה מכה קטנה בכנף. אילת קיבלה זריקת עידוד גדולה. מה שחשוב, המצטיינים באילת היו אבי בן שימול ואפיק ניסים. דורון הרציקוביץ' הבעלים של אילת, איים לפני חודש לסגור את הקבוצה אם לא יתנו לו להחתים 5 זרים. עודד קטש היה המאמן היחיד שנקט עמדה אקטיבית נגד השחקנים הישראלים, שאתמול ניצחו בשבילו את המשחק. בושה וחרפה.

עדיין אין תגובות

אפר' 28 2013

אבנר קופל התפטר כצפוי, מוקדם מהצפוי

לפני שאבנר קופל נבחר ליו"ר איגוד הכדורסל, הזהרתי שקופל יתפטר באמצע הקדנציה, כי יוגש נגדו כתב אישום. זה קרה מוקדם מהצפוי. הסיבות האמיתיות הן החשש מכתב האישום שצפוי להיות מוגש בקרוב. איש גרוע שעשה נזק וברח.

עדיין אין תגובות

ינו' 16 2013

אריה מליניאק מול שמעון מזרחי. אי דיוקים, בלשון המעטה.

בשבוע שעבר התייחסתי לפרישתו של צבי ורשביאק, וכך כתבתי: "את הפוטש שהביא את אבנר קופל לראשות איגוד הכדורסל במקומו של שי שני, ארגנו אמנם אנשי הפועל, אבל ההדחה לא הייתה יוצאת לפועל בלי שיתוף פעולה מלא מצד ורשביאק ושמעון מזרחי ממכבי".
להלן תגובתו של שמעון מזרחי מילה במילה, וגם כמה מילים שלי…

עדיין אין תגובות

ינו' 08 2013

אריה מליניאק על פרישתו של יו"ר הועד האולימפי

יו"ר הועד האולימפי, צבי ורשביאק, הולך הביתה אחרי 16 שנים בהם גרם נזקים לספורט. כמי שזינב בו שוב ושוב, אני רואה ברגע הזה הזדמנות לשינוי משמעותי, וממליץ למחליף שלו לקבל מיד 10 החלטות שישנו את מערכת הספורט מקצה לקצה.

עדיין אין תגובות

דצמ' 04 2012

גיא פניני – פרובוקטור גדול, שחקן קטן

אריה מליניאק על גיא פניני, שקילל ללא הרף שחקן הפועל "נאצי" "שאביך ימות מסרטן" ועוד. אותי זה לא הפתיע, כי אני מגנה אותו מאז תחילת הקריירה. המינוי שלו לקפטן מכבי ת"א רק ממחיש את השפל אליו נקלע המועדון.

4 תגובות

אפר' 25 2012

8 מסקנות לארגון מחדש של ההתאחדות לכדורגל

לפני 20 שנה עמדתי בראש ועדה שהמליצה על רפורמה בספורט בישראל. רוב ההמלצות יושמו. התוצאות עדיין לא משביעות רצון. מה עוד נדרש לעשות, כדי לקדם את הכדורגל ולנוציא אותו מידי העסקנים?

תגובה אחת

הבא »